قوانین و مقررات اپ سایت

کاربر گرامی، لطفاً قوانین و مقررات زیر را برای استفاده بهترازخدمات مهر به دقت مطالعه کنید. ثبت سفارش از مهر به منزله پذیرش این قوانین و مقررات است. همچنین قابل توجه است که مهر تابع قوانین ایران است و هرگونه فعالیت مخالف قوانین کشور و مهر، توسط کاربر، باعث حذف حساب کاربری کاربر مورد نظر خواهد شد.

حریم خصوصی

ما در مهر از تمامی اطلاعات کاربری مشتریان خود محافظت می کنیم، و این اطلاعات را به جز رستوران های همکار (برای آماده سازی و ارسال غذا) در اختیار شخص حقیقی و حقوقی ثالثی قرار نمی دهیم، مگر به دستور مراجع ذی صلاح قضایی.

ما تعهد می دهیم که از اطلاعات کاربران تنها در راستای ارائه بهتر خدمات مهر استفاده کنیم و اطلاعات کاربران اعم از آدرس، شماره تماس، رفتار سفارش آنلاین غذای ایشان را تحت هیچ عنوان دیگری استفاده نکنیم.

ما برای اطلاع رسانی خدمات و ترویج سرویس مهر حق استفاده از اطلاعات کاربران مهر را برای خود محفوظ می دانیم.

حساب کاربری

هنگام سفارش، ثبت یک شماره موبایل معتبر و قابل دسترسی برای کاربر الزامی است؛ کاربر مجاز به ایجاد همزمان بیش از یک حساب کاربری نیست و در صورت مشاهده، برای یکپارچگی بیشتر، حساب کاربری قدیمی تر را به عنوان حساب کاربری اصلی نگه می داریم و حساب های کاربری دیگر را حذف خواهیم کرد.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورتی که کاربر اطلاعات خود را اشتباه ثبت کند، و به موجب آن، وقفه یا تاخیری در ارسال سفارش به وجود آید، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.مالیات بر ارزش افزوده تنها در فاکتور رستوران هایی اعمال می شود که گواهی معتبر ارزش افزوده خود را به مهر ارائه داده باشند.

ثبت سفارش

هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد، در صورت نیاز ممکن است از طریق تماس تلفنی با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی، احتمال کنسلی سفارش شما وجود خواهد داشت و در این صورت مبلغ پرداخت شده به عنوان اعتبار در حساب کاربری شما منظور خواهد شد.

امکان لغو و تغییر سفارش بعد از ثبت و تایید آن وجود نخواهد داشت.

در صورت عدم تایید سفارش از سوی رستوران به هر دلیل، وجه پرداختی به صورت اعتبار به حساب کاربری افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می‏کنند، بازگشت داده خواهد شد.

در مواردی که کاربر از چندین رستوران سفارش ثبت کرده باشد، بدیهی است رسید آنلاین به صورت جداگانه برای کاربر ارسال شود. همچنین در صورت ثبت چندین سفارش جداگانه از یک رستوران، این سفارش ها مستقل از هم بوده و امکان تجمیع آنها وجود ندارد.

مشتری متعهد می گردد که موقعیت مکانی خود را در زمان ثبت سفارش به درستی ثبت نماید، در غیر این صورت رستوران مجاز به کنسل کردن سفارش و یا دریافت مابه التفاوت هزینه ارسال غذا، در زمان تحویل سفارش به مشتری است.

چنانچه کاربر در آدرسی که در حین سفارش مشخص کرده است، حضور نداشته باشد، سفارش به هیچ عنوان به محل دیگری غیر از آدرس مشخص شده در فاکتور تحویل داده نخواهد شد و مبلغ پرداخت داده شده نیز عودت داده نمی شود.

استفاده از هر تخفیف و اعتبار کاربر در هنگام ثبت سفارش، فقط در روش پرداخت آنلاین امکان پذیر است.

در مواردی که کاربر در زمان ثبت سفارش، پیام 'آدرس شما خارج از محدوده سرویس دهی رستوران است' را دریافت می‌کند، سفارش به صلاحدید رستوران توسط پیک و یا آژانس ارسال می گردد و هزینه آن متناسب با فاصله محل دریافت سفارش از رستوران در آدرس تحویل سفارش دریافت می گردد.

با توجه به توافق صورت گرفته با رستوران ها برای دریافت سفارش اینترنتی، رستوران مجاز است از سرو غذایی که از مهر سفارش داده اید در داخل رستوران خودداری کند.

امکان دریافت حضوری غذا از محل رستوران، فقط در صورتی امکان پذیر است که در زمان سفارش گیری، گزینه تحویل حضوری از رستوران فعال باشد.